FENERBAHÇE DERGİSİ

Fenerbahçe Dergisi
Fenerbahçe Spor Kulübü Aylık Resmi Dergisi, 2003 yılının Şubat ayında yayın hayatına başlamıştır. Fenerbahçe Dergisi, ilk sayısından itibaren kapak tasarımı ve sloganları ile kamuoyunun ilgisini çekerek, zengin içeriği ve teknolojiyi takip eden tasarım anlayışını koruyarak, okuyucularımızın ve abonelerimizin muhteşem desteği sayesinde, Türkiye’nin tartışmasız en çok “okunan” spor kulübü dergisi olma özelliğini korumaktadır.

Fenerbahçe Spor Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş (Fenerium) adına Başkanımız Aziz Yıldırım’ın imtiyaz sahibi olduğu Fenerbahçe Dergisi’nin Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Şafak Neyişci’dir.

Vatan Ofset’te basılan Fenerbahçe Dergisi; Kulübümüzün iştirakleri ve tüm şubelerimizin faaliyetleri hakkında taraftarlarımızın doğru ve gerçek haberlere ulaşmasını sağlayan başlıca haber kaynaklardan biri durumundadır.

Fenerbahçe Dergisi, Kulübümüz çatısı altında faaliyet gösteren Futbol, Futbol Altyapı. Basketbol, Voleybol, Atletizm, Kürek, Yelken, Yüzme, Boks ve Masa Tenisi Şubelerimizin sezon boyunca sürdürdükleri mücadelelerinden çok özel görüntüler; yöneticilerimize, teknik adamlara ve sporcularımıza ait röportajlarla her sayısında gündemi oluşturmaktadır.

Fenerbahçe Dergisi ayrıca; Fenerbahçe Spor Kulübü bünyesinde faaliyet gösteren Hedef 1 Milyon Üye, Fenerium, Fenerbahçe Koleji, Fenerbahçe Spor Okulları, Fenerbahçe Şubeleri ve Dernekleri, Fenerbahçe Catering & Turizm, Fenerbahçe Kart ve Fenercell’in, ayrıca sosyal sorumluluk projeleri kapsamında gerçekleşen bütün faaliyetleri sayfalarından düzenli olarak okuyucularına aktarmaktadır.